Kadra

zdjecie Justyna

Justyna Fritz – właściciel Akademii Spring Up, dyplomowany nauczyciel języka angielskiego z ponad trzydziestoletnim stażem na wolnym rynku usług edukacyjnych. Wiele lat pracowała w legendarnej, rybnickiej szkole językowej LOGMAR oraz w Szkole Społecznej. Zaangażowana  w wiele projektów biznesowych, artystycznych i charytatywnych. Jej wizja Akademii zwanej „Oczkiem” to stworzenie przyjaznego miejsca do nauki i zabawy

Mark Henderson zdj 1

Mark Henderson

Pochodzę z Irlandii Północnej. Ukończyłem studia licencjackie z antropologii społecznej, a następnie studia magisterskie z pedagogiki języka angielskiego. Przyjechałem do Polski w 2007 roku i planowałem zostać tylko na rok, ale nadal tu jestem. Obecnie pracuję w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu, a także w Akademii Spring Up. W wolnym czasie lubię grać na gitarze i jeździć rowerem po lesie.

Basia Zarebska 1

Barbara Zarębska

Jestem doświadczonym pedagogiem i wychowawcą. Od wielu lat specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam Pedagogikę na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, posiadam również dyplom z logopedii. Na co dzień pracuję z młodzieżą w Placówce Opiekuńczo – Wychowawczej w Rybniku. Nauka języków obcych to moja pasja, a praca z małymi dziećmi to dla mnie duże wyzwanie, dające wiele radości, satysfakcji i mobilizacji do stałego wzbogacania własnego warsztatu zawodowego.

Joanna Drzeniek zdj 1

Joanna Drzeniek

Jestem nauczycielką języka angielskiego od 10 lat, a praca z dziećmi i młodzieżą to moja pasja. W trakcie zajęć staram się przekazywać wiedzę w kreatywny, zabawny i ciekawy sposób, łącząc ze sobą różne metody i techniki. Stosowanie różnorodnych metod nauczania sprawia, że zajęcia mijają w szybki sposób, przyjazny dla każdego – dużego i małego. Jestem osobą otwartą, empatyczną i uśmiechniętą a dobro uczniów jest dla mnie priorytetem. Serdecznie zapraszam Cię na moje zajęcia! Przyjdź na pierwszą lekcje a zobaczysz, że język angielski nie musi być trudny i nawet nie zorientujesz się jak szybko i przyjemnie minęło Ci popołudnie 🙂

Hania Karkos 1

Hanna Karkos

Z przyjemnością uczę angielskiego od ponad dwudziestu lat, głównie w prywatnych  szkołach językowych. Mam doświadczenie w pracy z każdą grupą wiekową, a w Akademii Spring Up prowadzę z wielką satysfakcją przede wszystkim poranne grupy dla dorosłych.

Ania zdj 1

Anna Kapias – jako ekonomistka z wykształcenia zajmuję się formalną stroną naszej Akademii, płatnościami, grafikiem zajęć, to ze mną rozmawiają Państwo dzwoniąc do naszej szkoły. Jako anglistka zastępuję lektorów w razie potrzeby. Z przyjemnością dbam o to, by wszyscy czuli się u nas dobrze 😊 W wolnym czasie zajmuję się ceramiką i  jazdą na rowerze.

Dagmara Gembalczyk – jestem nauczycielem dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej z językiem angielskim z 27 letnim stażem.

Praca z dziećmi oprócz ogromnej satysfakcji, umożliwia mi ciągły rozwój oraz poszukiwanie nowych metod i form pracy przyjaznych dziecku. Nauka poprzez zabawę stanowi dla mnie sposób, by dzieci z chęcią i w naturalny sposób przyswajały język obcy.

Jan Krajczok – przygotowuje naszych uczniów do matury z języka polskiego oraz angielskiego. Jest doktorem nauk humanistycznych pracującym obecnie w rybnickim IV L.O. im. M. Kopernika, w którym uczy głównie języka polskiego, ale także angielskiego i filozofii. Jedną z jego pasji jest odkrywanie i popularyzowanie kultury oraz historii Górnego Śląska. W jego dotychczasowym dorobku piśmienniczym są różnorakie publikacje prasowe o historii Górnego Śląska oraz książki. Wśród publikacji książkowych znajdują się dzieje gminy Gaszowice, szkic historyczny o fundacji Josepha Polednika z Lysek, a także dwie powieści historyczne: Opowieści czernickie Vali von Roth oraz Opowieści chwałowickie. W wolnych chwilach zapuszcza się rowerem w zakamarki Górnego Śląska, który uważa za jedno najpiękniejszych, najciekawszych i nie do końca odkrytych miejsc na świecie.

Iwona Glacel – jestem lektorem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Uczę dzieci i dorosłych. Uwielbiam pomagać moim uczniom w osiąganiu ich celów językowych i rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych. Moja metoda nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Dostosowuję materiał do poziomu i potrzeb. Używam różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, ćwiczenia, gry i multimedia, aby uczynić naukę angielskiego ciekawą i efektywną.