O nas

IMG_20221123_191618

Akademia Spring Up, zwana potocznie „Oczkiem” działa na rynku edukacyjnym już od 7 lat. Specjalizujemy się głównie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach, ale nauczamy również innych przedmiotów oraz organizujemy zajęcia wszechstronnie rozwijające takie jak: robotyka i programowanie na bazie Lego oraz szachy. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów organizując zajęcia indywidualne i grupowe. Część naszych zajęć prowadzi doświadczony nauczyciel z Irlandii – native speaker.

Skutecznie przygotowujemy do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki. Mamy w ofercie też inne przedmioty. Nasi doświadczeni lektorzy od lat przygotowują do egzaminów FCE i CAE.
W naszej Akademii odbywają się również zajęcia programowania na bazie najnowszych klocków Lego, a zaprzyjaźniony mistrz szachowy gotowy jest do rozpoczęcia zajęć gry w szachy.

Nasz warsztat pracy to przede wszystkim doświadczona i oddana kadra nauczycieli, którzy od lat królują w rankingach popularności i skuteczności w Rybniku. Mają oni do dyspozycji świeżo wyremontowany, nowoczesny budynek, ładne sale i bogatą bazę pomocy naukowych potrzebnych do przeprowadzenia ciekawych i efektywnych zajęć.
Dbamy też o dobrą atmosferę w Akademii organizując uroczystości i zajęcia tematyczne takie jak wigilijki, baliki karnawałowe, zabawy wielkanocne, uroczystość Dnia Dziękczynienia czy Dzień św. Patryka.

Podczas wakacji letnich i zimowych wyjeżdżamy z naszymi uczniami na obozy językowe do malowniczej Kotliny Kłodzkiej.
Jesteśmy firmą przyjazną rodzinie i przystąpiliśmy do programu „Karta Dużej Rodziny”. Oferujemy korzystne zniżki dla rodzeństw.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas i na bezpłatne zajęcia próbne.
Na naszych gości zawsze czeka dobra herbata, kawa i ciasteczko.

CZEKAMY NA WAS!

Akademia Spring Up, zwana potocznie „Oczkiem” działa na rynku edukacyjnym już od 7 lat. Specjalizujemy się głównie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach, ale nauczamy również innych przedmiotów oraz organizujemy zajęcia wszechstronnie rozwijające takie jak: robotyka i programowanie na bazie Lego. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów organizując zajęcia indywidualne i grupowe. Część naszych zajęć prowadzi doświadczony nauczyciel z Irlandii – native speaker.

oczko

Skutecznie przygotowujemy do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki. Mamy w ofercie też inne przedmioty. Nasi doświadczeni lektorzy od lat przygotowują do egzaminów FCE i CAE. W naszej Akademii odbywają się również zajęcia programowania na bazie najnowszych klocków Lego.

Nasz warsztat pracy to przede wszystkim doświadczona i oddana kadra nauczycieli, którzy od lat królują w rankingach popularności i skuteczności w Rybniku. Mają oni do dyspozycji świeżo wyremontowany, nowoczesny budynek, ładne sale i bogatą bazę pomocy naukowych potrzebnych do przeprowadzenia ciekawych i efektywnych zajęć. Dbamy też o dobrą atmosferę w Akademii organizując uroczystości i zajęcia tematyczne takie jak wigilijki, baliki karnawałowe, zabawy wielkanocne, uroczystość Dnia Dziękczynienia czy Dzień św. Patryka.

IMG 20220223 184121 scaled e1670709196389
IMG 20210728 152234 scaled e1670702778929

Podczas wakacji letnich i zimowych wyjeżdżamy z naszymi uczniami na obozy językowe do malowniczej Kotliny Kłodzkiej.
Jesteśmy firmą przyjazną rodzinie i przystąpiliśmy do programu „Karta Dużej Rodziny”. Oferujemy korzystne zniżki dla rodzeństw.
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas i na bezpłatne zajęcia próbne.
Na naszych gości zawsze czeka dobra herbata, kawa i ciasteczko.

Dlaczego warto nas wybrać?

Współpraca z klientem

Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów organizując zajęcia indywidualne i grupowe. Skutecznie przygotowujemy do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych

Doświadczenie

Posiadamy 7 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego oraz organizacji zajęć z robotyki i programowania na bazie Lego.

Ludzie z pasją

Nasz warsztat pracy to przede wszystkim doświadczona i oddana kadra nauczycieli, którzy od lat królują w rankingach popularności i skuteczności w Rybniku.